Необхідна термінова допомога пораненому бійцю АТО — Євгену Саленко

Танк на Донбассе

Фото: офіційна сторінка Батальйону «Донбас» у Facebook 

25 квітня бійці батальйону «Донбас», що захищають цілісність України на підступах до Маріуполя — в селищі Широкино — піддалися найсильнішому обстрілу з боку терористів. «Російські окупанти знову застосували великокаліберні знаряддя, заборонені Мінськими угодами», — повідомляється на офіційній сторінці Батальйону спеціального призначення «Донбас» у Фейсбуці.

У результаті розриву снаряда САУ троє бійців отримали серйозні поранення. Один з них загинув — боєць з позивним «Марьячи». Двоє інших були поранені, однак військові лікарі врятували їх життя. Один з них — кременчужанин Євген Саленко, відомий ще по позивному Альпініст. Женя отримав поранення в голову і живіт. Спочатку він лежав в одній з лікарень Маріуполя, потім був переведений в Дніпропетровську обласну клінічну лікарню. Наразі ж, Герой знаходиться в госпіталі для ветеранів у рідному місті Кременчуг.

Євген Саленко

Евгений Саленко

Бійцеві зараз доводиться заново вчитися керувати своїм тілом, адже функції постраждалої ділянки мозку в процесі лікування повинні бути перекладені на інші частини мозку, однак наш Герой з цим завданням справляється успішно. Проте, для повного одужання Євгену терміново потрібне лікування за кордоном.

evgeny-salenkoДля тих, хто бажає допомогти стрілку роти БСП Донбас Євгену Саленко — відправляйте кошти у національній валюті на банківську карту ПриватБанку: 4731217111491385 — Саленко Євгену Геннадійовичу.

P.S.: У минулому Євген Саленко — інструктор з альпінізму. Він досвідчений скелелаз і рятувальник, за це і отримав свого позивного — Альпініст. Наразі, бійцю АТО допомагають друзі, дружина та волонтери, проте допомоги для лікування і одужання Євгена не вистачає. Нижче наведені фото нагород — ордени «За доблесну службу» та «Єдність та воля», виписки з лікарень, а також реквізити для SWIFT-переказів на рахунок Євгена Саленко.

Бажаємо Євгенію якнайшвидшого одужання, а нам всім — закінчення війни!

333нагороди АТО

орден За доблесную службу орден Єдність та воля

реквизиты SWIFT в долларах
реквизиты SWIFT в евро выписка из больницы выписка из больницы бойца АТО выписка из медкарты бойца АТО выписка из медицинской карты бойца АТО страница 2
Після проходження всього курсу лікування Євген налаштований повернутися до лав батальйону «Донбас», щоб продовжити захищати Україну від загарбників.

ART блог:

Добавить комментарий

Полезные ссылки:

Ландшафтный дизайн от Green Time в Харькове: greentime.com.ua

Еврозабор в Харькове купить - цена от Europarkan: europarkan.com.ua