Як обрати паркет для дому

паркет
Паркет — не тільки одне з елітних покриттів для підлоги, але і дорогий матеріал, який перевершує за ціною ламінат і лінолеум. Але якщо його підібрати або укласти неправильно, то в цьому випадку це може привести до повторних витрат.
Так що ми рекомендуємо вам вибирати матеріали для будинку або квартири, спочатку ретельно все вивчивши.

Врахуйте, що паркет відрізняється за типом покриття. Також існує кілька способів його укладання. Найпоширенішим є штучний паркет.


Його складають з невеликих окремих дерев'яних елементів, що кріпляться один до одного за допомогою спеціальних пристосувань. Зважаючи спеціальної конструкції пазів, паркет цілком може прослужити протягом десятиліть, при цьому не деформуючись.
Ще один тип паркету — складальний. Він відрізняється від штучного. З нього ви зможете викласти будь-які візерунки. Виготовляють цей матеріал з твердих порід дерева. У нього може бути стаціонарна підкладка. Такий цікавий вид паркету, особливо паркет Львів користується неабиякою популярністю серед споживачів!

паркет Львів
Третій вид матеріалу — паркетна дошка или доска пола Харьков, що має власні особливості. Вона має і власні переваги. Її набагато простіше монтувати. Виготовляють її з декількох шарів дерева , нижні шари при цьому можуть бути м'якше зовнішніх . Дошка найчастіше є вже покритої лаком, і в неї є пази для рівної і комфортною укладання.
Також випускають паркетні щити. Їх виготовляють з ДВП, а також з планок твердих порід дерева. Як ви можете здогадатися з назви, у «щитів» великі габарити (до 1 кв. М).

Паркетні матеріали розрізняють залежно від сорту дерева. Порода дерева визначає, в числі багатьох інших факторів, вартість матеріалу.
Самими солідними можна вважати паркети, виготовлені з бука і дуба. Деревину цих порід відрізняє твердість. Матеріал, виготовлений з дуба і бука, довговічний, і найменше піддається деформації.
Також зустрічаються покриття з горіха, ясена, клена. У них колір світліше. Але з часом вони можуть потемніти, залишаючись при цьому все ж більш світлими, ніж покриття з бука і дуба. Клен і ясен поступаються дубу за показниками твердості, і в разі належного догляду, обробки та професійного укладання, вони здатні прослужити протягом не одного десятка років.
Читайте также, где купить доску Харьков по цене от производителя
З екзотичних варіантів паркету можна назвати покриття, виготовлені з африканських та азіатських дерев і бамбука.

Вони бувають дуже несподіваними в сенсі кольору, текстури, але тим — хто не зациклений на класичних дизайнах — це повинно сподобатися.
паркет Харьков

 

ART блог:

1 комментарий

  • доска пола

Добавить комментарий

Полезные ссылки:

Ландшафтный дизайн от Green Time в Харькове: greentime.com.ua

Еврозабор в Харькове купить - цена от Europarkan: europarkan.com.ua